-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
38340000-0 - Прилади для вимірювання величин (Цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для облаштування сучасного освітнього простору у Чернігівському ліцеї №12 Чернігівської міської ради)
Оголошено тендер
319 900.00
UAH
Номер:
35cb29c558bf488cb04eb8fa24ac676f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-007268-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147598
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Перемоги, 141
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147598
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Перемоги, 141
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
319 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
38340000-0 - Прилади для вимірювання величин (Цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для облаштування сучасного освітнього простору у Чернігівському ліцеї №12 Чернігівської міської ради)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величин
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 12:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2211190 - Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума287 910.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1275 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету), на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернігів
Сума31 990.00 UAH