-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26Т-784_24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Хімічна домішка для регулювання часу загуснення тампонажних розчинів для підвищених температур СemR50 F або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-005844-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
5 304 633.75
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
53
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2bc527f969814dc496b12c76b9d3eba4
Внутрішній номер закупівлі:
30294599
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-005844-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Максим Мамченков +380630204838 maksym.mamchenkov@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 304 633.75 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 12:13 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 12:13 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 12:13 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 304 633.75 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Хімічна домішка для регулювання часу загуснення тампонажних розчинів для підвищених температур СemR-50 F або еквівалент)