-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хімічна домішка для регулювання часу загуснення тампонажних розчинів для підвищених температур СemR50 F або еквівалент
Оголошено тендер
6 365 560.50
UAH
Номер:
c29a3de411d547bcafdfdae4c4a989f1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-006944-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
6 365 560.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хімічна домішка для регулювання часу загуснення тампонажних розчинів для підвищених температур СemR50 F або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Дата опублікування:
04.09.2026 11:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 365 560.50 UAH