• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Усунення аварій у житловому фонді (поточний ремонт сантехсистем у житловому будинку адресою: шосе Донецьке, буд. 9, м. Дніпро)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 00:00)

241 618.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
18
дн
10
год
09
хв
35
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 569e603dacd54651970ca2a416155b9e
Внутрішній номер закупівлі: 30294353
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-005599-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Святослав Ткаченко +380633409477 amysekretik@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 241 618.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 12:02 - 20.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 12:02 - 23.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 12:02 - 20.09.2026 00:00
Аукціон: з 23.09.2026 14:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴241 618.33 Усунення аварій у житловому фонді (поточний ремонт сантехсистем у житловому будинку адресою: шосе Донецьке, буд. 9, м. Дніпро)