-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Усунення аварій у житловому фонді (поточний ремонт сантехсистем у житловому будинку адресою: шосе Донецьке, буд. 9, м. Дніпро)
Оголошено тендер
289 942.00
UAH
Номер:
54f8986beac34819ae8c009383244bc5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-006854-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
289 942.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Усунення аварій у житловому фонді (поточний ремонт сантехсистем у житловому будинку адресою: шосе Донецьке, буд. 9, м. Дніпро)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.09.2026 11:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума289 942.00 UAH