-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електроміографічні електроди – ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Електроміографічні електроди – ДК 021:2015 – 33141000-0 - Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування, код НК 024:2023 - 11441 Разовий електроміографічний голчастий електрод, код НК 031:2024 - N010101 ЕЛЕКТРОМІОГРАФІЧНІ ЕЛЕКТРОДИ)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-005447-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
657 289.25
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
08
хв
04
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
230389ee747e4b598e073b88d8e48b4c
Внутрішній номер закупівлі:
30294214
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-005447-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Бойко +380442398773 k.boiko_0323@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
657 289.25 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 11:56 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 11:56 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 11:56 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴657 289.25 Електроміографічні електроди – ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Електроміографічні електроди – ДК 021:2015 – 33141000-0 - Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування, код НК 024:2023 - 11441 Разовий електроміографічний голчастий електрод, код НК 031:2024 - N010101 ЕЛЕКТРОМІОГРАФІЧНІ ЕЛЕКТРОДИ)