-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електроміографічні електроди – ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Електроміографічні електроди – ДК 021:2015 – 33141000-0 - Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування, код НК 024:2023 - 11441 Разовий електроміографічний голчастий електрод, код НК 031:2024 - N010101 ЕЛЕКТРОМІОГРАФІЧНІ ЕЛЕКТРОДИ)
Оголошено тендер
703 299.50
UAH
Номер:
f28aba06e7f64d23af5c003b4d78df60
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-006574-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
703 299.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електроміографічні електроди – ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Електроміографічні електроди – ДК 021:2015 – 33141000-0 - Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування, код НК 024:2023 - 11441 Разовий електроміографічний голчастий електрод, код НК 031:2024 - N010101 ЕЛЕКТРОМІОГРАФІЧНІ ЕЛЕКТРОДИ)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до пункту 10 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. №1178 (зі змінами та доповненнями).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
НК 024:2023:
11441 Разовий електроміографічний голчастий електрод
Дата опублікування:
04.09.2026 11:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума703 299.50 UAH