-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 01/021, Вінницька обл., Гайсинський район, с/рада Мітлинецька, автодорога Стрий - Тернопіль -Кіровоград - Знамянка 480км + 684м
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-005249-a
Завершена
112 115.24
UAH з ПДВ
Номер:
770ae933aceb433bae1fef6aeef2d60d
Внутрішній номер закупівлі:
30294008
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-005249-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лихута Олександр Дмитрович 380663867200 oleksandr.lykhuta@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-2026-07-23-005805-a
Очікувана вартість:
112 115.24 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 01/021, Вінницька обл., Гайсинський район, с/рада Мітлинецька, автодорога Стрий - Тернопіль -Кіровоград - Знамянка 480км + 684м
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Є БЕТОН»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45731974
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вулиця Набережно-лугова, будинок, 8, офіс, 101
Ціна пропозиції
112 115.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 11:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1d974b06bd994246b973b0c3cd86bf4c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-005249-a-a1
Постачальник:
ТОВ «Є БЕТОН»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45731974
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вулиця Набережно-лугова, будинок, 8, офіс, 101
Номер договору:
13/4110-Р/26
Сума договору:
112 115.24 UAH з ПДВ
Сума договору:
93 429.37 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний