• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 01/021, Вінницька обл., Гайсинський район, с/рада Мітлинецька, автодорога Стрий - Тернопіль -Кіровоград - Знамянка 480км + 684м

Оголошено тендер

112 115.24 UAH
Номер: 1238f96b00404c9c8359498c99dec1c6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-24-005830-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 112 115.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 01/021, Вінницька обл., Гайсинський район, с/рада Мітлинецька, автодорога Стрий - Тернопіль -Кіровоград - Знамянка 480км + 684м
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг відповідно до пп.6 п.13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 Уповноважена особа: Лихута О.Д.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Дата опублікування: 24.08.2026 12:28
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума112 115.24 UAH