-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
код ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків Офтальмологічні інструменти багаторазового та одноразового використання (код НК 024:2023 – 62674 Офтальмологічні хірургічні щипці для м'якої тканини багаторазового використання ( код НК 031:2024 - L170299 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ПІНЦЕТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 -13488 Ножиці для операції очей (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 32754 Інтраофтальмологічний крюк/шпатель/маніпулятор багаторазовий (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 45918 Середній/глибокий ранорозширювач (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 12319 - Петля для кришталика (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 35099 Офтальмологічна ложка (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 35349 Повікорасширювач багаторазовий (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 -13490 Офтальмологічні ножиці з тенотомією (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 37839 Голкотримач хірургічний, багаторазового використання ( код НК 031:2024 - L170299 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ПІНЦЕТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-004941-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
80 597.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
42
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a986301d798b419094441af042e80112
Внутрішній номер закупівлі:
30293714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-004941-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана ДВОРЕЦЬКА +380952847624 dvoretska73@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 597.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 11:39 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 11:39 - 20.09.2026 08:00
Період оскарження:
04.09.2026 11:39 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 597.00 код ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків Офтальмологічні інструменти багаторазового та одноразового використання (код НК 024:2023 – 62674 Офтальмологічні хірургічні щипці для м'якої тканини багаторазового використання ( код НК 031:2024 - L170299 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ПІНЦЕТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 -13488 Ножиці для операції очей (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 32754 Інтраофтальмологічний крюк/шпатель/маніпулятор багаторазовий (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 45918 Середній/глибокий ранорозширювач (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 12319 - Петля для кришталика (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 35099 Офтальмологічна ложка (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 35349 Повікорасширювач багаторазовий (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 -13490 Офтальмологічні ножиці з тенотомією (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 37839 Голкотримач хірургічний, багаторазового використання ( код НК 031:2024 - L170299 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ПІНЦЕТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ)