-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків Офтальмологічні інструменти багаторазового та одноразового використання (код НК 024:2023 – 62674 Офтальмологічні хірургічні щипці для м'якої тканини багаторазового використання ( код НК 031:2024 - L170299 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ПІНЦЕТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 -13488 Ножиці для операції очей (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 32754 Інтраофтальмологічний крюк/шпатель/маніпулятор багаторазовий (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 45918 Середній/глибокий ранорозширювач (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 12319 - Петля для кришталика (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 32772 — Кюретка офтальмологічна (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 35349 Повікорасширювач багаторазовий (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 -13490 Офтальмологічні ножиці з тенотомією (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 37839 Голкотримач хірургічний, багаторазового використання ( код НК 031:2024 - L170299 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ПІНЦЕТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ)
Оголошено тендер
96 716.40
UAH
Номер:
6f471f88850b4464b76e8a1aa1c3bb04
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-002864-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
96 716.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Офтальмологічні інструменти багаторазового та одноразового використання
(код НК 024:2023 – 62674 Офтальмологічні хірургічні щипці для м'якої тканини багаторазового використання ( код НК 031:2024 - L170299 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ПІНЦЕТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 -13488 Ножиці для операції очей (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 32754 Інтраофтальмологічний крюк/шпатель/маніпулятор багаторазовий (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 45918 Середній/глибокий ранорозширювач (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 12319 - Петля для кришталика (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 32772 — Кюретка офтальмологічна (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 35349 Повікорасширювач багаторазовий (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 -13490 Офтальмологічні ножиці з тенотомією (код НК 031:2024 - L1799 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ); код НК 024:2023 – 37839 Голкотримач хірургічний, багаторазового використання ( код НК 031:2024 - L170299 ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ПІНЦЕТИ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.09.2026 10:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти НСЗУ
Сума96 716.40 UAH