• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Гвинти

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 16:00)

43 699.75 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
00
год
53
хв
00
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9367a4ae4bdf414cbab6146b80cafb59
Внутрішній номер закупівлі: 30293684
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-004916-a   
Замовник: Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Діброва Тетяна 380444651342 dibrova.t.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 43 699.75 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 11:38 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 11:38 - 21.09.2026 16:00
Період оскарження: 04.09.2026 11:38 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 13:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴43 699.75 Гвинти