-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гвинти
Оголошено тендер
52 439.70
UAH
Номер:
e89d7beb18524bb48cf64ae491512187
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-006053-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45246390
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45246390
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
52 439.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гвинти
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування:
04.09.2026 11:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума52 439.70 UAH