-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шплінти
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-004193-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 16:00)
45 184.45
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
03
год
49
хв
28
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
19efed453a9c44dba480b161dd16f34f
Внутрішній номер закупівлі:
30292946
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-004193-a
Замовник:
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45246390
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Діброва Тетяна 380444651342 dibrova.t.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
45 184.45 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 11:18 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 11:18 - 21.09.2026 16:00
Період оскарження:
04.09.2026 11:18 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 15:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴45 184.45 Шплінти