• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шплінти

Оголошено тендер

54 221.34 UAH
Номер: 410e0f2ad7a349e699f2579a78317351
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-004978-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
Замовник: Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
Очікувана вартість: 54 221.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шплінти
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування: 04.09.2026 11:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума54 221.34 UAH