-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Послуга з проведення комплексної оцінки корпоративного управління Публічного акціонерного товариства «ЦЕНТРЕНЕРГО»)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-003666-a
Послуга з проведення комплексної оцінки корпоративного управління Публічного акціонерного товариства «ЦЕНТРЕНЕРГО»; Кількість: 1 послуга
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 21:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 21:00)
4 783 333.34
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
07
год
42
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9c790ca5d8e049d3a9feff8bdeaab3df
Внутрішній номер закупівлі:
30292418
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-003666-a
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сябер Дмитро Миколайович 380443640874 dmitry.siaber@centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 783 333.34 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 11:02 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 11:02 - 20.09.2026 21:00
Період оскарження:
04.09.2026 11:02 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 783 333.34 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Послуга з проведення комплексної оцінки корпоративного управління Публічного акціонерного товариства «ЦЕНТРЕНЕРГО»)