-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з проведення комплексної оцінки корпоративного управління публічне акціонерне товариство "Центренерго"
Оголошено тендер
5 740 000.00
UAH
Номер:
510d1079b0de407b8c140c49d6ce058f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-001598-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
5 740 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з проведення комплексної оцінки корпоративного управління публічне акціонерне товариство "Центренерго"
Примітки:
Апарат управління
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Дата опублікування:
02.09.2026 09:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 740 000.00 UAH