• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з друку поліграфічної продукції

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)

137 529.17 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
20
год
08
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6f0e145f2037459683b9a6ece9ed6646
Внутрішній номер закупівлі: 30292246
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-003487-a   
Замовник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Контактна особа: Болілий Сергій Олександрович 380363662624 Tsap@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 137 529.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 10:56 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 10:56 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження: 04.09.2026 10:56 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 14:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴137 529.17 Послуги з друку поліграфічної продукції