• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з друку поліграфічної продукції

Оголошено тендер

165 035.00 UAH
Номер: 09a722de1abe4dfdaced2d0a70dc8d07
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-008798-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 165 035.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з друку поліграфічної продукції
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
Дата опублікування: 14.08.2026 14:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума165 035.00 UAH