-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби профільні
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-003453-a
Завершена
39 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
112088073a804129bc48ef41a1ef3c3b
Внутрішній номер закупівлі:
30292223
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-003453-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Благоустрій міста" Самарівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32679659
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, місто Самар, вулиця Паланкова, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денис Волошинов +380988263229 lawyer.blagmistonm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
39 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
руба профільна 20 х 20 х 2 мм (6м)
Кількість
300 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Труба профільна 40 х 20 х 2 мм (6м)
Кількість
200 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Бережна Любов Дмитрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3028910308
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковський р-н місто Новомосковськ вулиця Гетьманська будинок 136
Ціна пропозиції
39 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 10:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
26d3427674b2482eb5efdd69b81f4d51
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-003453-a-a1
Постачальник:
Бережна Любов Дмитрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3028910308
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковський р-н місто Новомосковськ вулиця Гетьманська будинок 136
Номер договору:
569Серп
Сума договору:
39 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:54
Статус:
Підписаний