-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Труби профільні
Оголошено тендер
47 400.00
UAH
Номер:
e7531ff741be4f439670dc4163b06a40
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-004349-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Благоустрій міста" Самарівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32679659
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, місто Самар, вулиця Паланкова, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Благоустрій міста" Самарівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32679659
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, місто Самар, вулиця Паланкова, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
47 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Труби профільні
Примітки:
Підстави для здійснення закупівлі. Підпункт 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.09.2026 10:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамар
Сума47 400.00 UAH