• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Щебінь

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)

330 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
52
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 31d7875fd416497a9ad3ac75b0d4d273
Внутрішній номер закупівлі: 30292072
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-003311-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Костюк Анна Михайлівна 380372541881 anna.kostiuk@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 330 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 10:50 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 10:50 - 20.09.2026 09:00
Період оскарження: 04.09.2026 10:50 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴330 000.00 Щебінь