• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Щебінь

Оголошено тендер

396 000.00 UAH
Номер: bb1f240838624f1789bb6262faf32126
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-003806-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 396 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Щебінь
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Дата опублікування: 04.09.2026 10:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума396 000.00 UAH