• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Металопластикові двері (з монтажем), код ДК 021:2015: 44220000-8 “Столярні вироби”

Учасник гарантує, що країною-походження Товару, який буде поставлятися Замовнику, як на дату поставки, так і на дату укладання цього Договору не є Російська Федерація/ Республіка Білорусь/ Ісламська Республіка Іран.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 09:00)

133 380.19 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
19
год
08
хв
30
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3ef182a4b132493d8fb33539ad5f8b0c
Внутрішній номер закупівлі: 30292043
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-003282-a   
Замовник: 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Дмитро Карпук +380958582603 d.karpuk@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 133 380.19 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 10:49 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 10:49 - 22.09.2026 09:00
Період оскарження: 04.09.2026 10:49 - 19.09.2026 00:00
Аукціон: з 23.09.2026 14:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴133 380.19 Металопластикові двері (з монтажем), код ДК 021:2015: 44220000-8 “Столярні вироби”