• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Металопластикові двері (з монтажем), код ДК 021:2015: 44220000-8 “Столярні вироби”

Оголошено тендер

160 056.22 UAH
Номер: 418fc060e1b3453abaac64dac9243979
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-003765-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 160 056.22 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Металопластикові двері (з монтажем), код ДК 021:2015: 44220000-8 “Столярні вироби”
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.09.2026 10:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума160 056.22 UAH