-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-003059-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 09:00)
1 050 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
13
год
53
хв
00
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a7eaf3086bcb4c64a19431f2b5ae3d90
Внутрішній номер закупівлі:
30291834
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-003059-a
Замовник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24548180
-
Адреса:
65038, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Рибальська балка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Граматик +380482349067 sanodsns@gmail.com http://mrcodeskyi.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 050 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 10:42 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 10:42 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження:
04.09.2026 10:42 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 13:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 050 000.00 Природний газ