-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
1 260 000.00
UAH
Номер:
862451cf03b04576a4d39df264714a50
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-000445-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24548180
-
Адреса:
65038, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Рибальська балка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24548180
-
Адреса:
65038, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Рибальська балка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 260 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
04.09.2026 08:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
73.889026 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описіз загального і спеціального фондів
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума1 260 000.00 UAH