-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мікрофони - (ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-002712-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
42 677.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
12
год
31
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ec6da763bfa6436cb715e583bdc3e8fa
Внутрішній номер закупівлі:
30291487
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-002712-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Леся Примаченко +380443654087 l.prymachenko@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
42 677.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 10:31 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 10:31 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 10:31 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴42 677.50 Мікрофони