• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мікрофони - (ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці)

Оголошено тендер

51 213.00 UAH
Номер: de8be118d1f14997984897b73e4f6103
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-003488-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Очікувана вартість: 51 213.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мікрофони - (ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.09.2026 10:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6421010 - Забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
Сума51 213.00 UAH