-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарби
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-002658-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
50 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
20
год
42
хв
35
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cab7ad5831f9493cbd24c9d4d14f074d
Внутрішній номер закупівлі:
30291431
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-002658-a
Замовник:
ДО "АВТОБАЗА ДУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мегем Володимир Віталійович +380444254993 doadus@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 10:29 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 10:29 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження:
04.09.2026 10:29 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 11:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴50 000.00 Фарби