• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фарби

Оголошено тендер

60 000.00 UAH
Номер: 2fdfd7b04feb468e8eba62790ceb72be
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-002829-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ "АВТОБАЗА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ"
Замовник: ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ "АВТОБАЗА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ"
Очікувана вартість: 60 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фарби
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.09.2026 10:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Водоемульсійна фарба D690 мат біл 10 л
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 8 штука
Період постачання до 31.12.2026
Водоемульсійна фарба DE201 мат біл
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 10 штука
Період постачання до 31.12.2026
Емаль ПФ-116 червона
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 10 штука
Період постачання до 31.12.2026
Емаль ПФ-116 сіра
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 40 штука
Період постачання до 31.12.2026
Емаль ПФ-116 жовта
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 15 штука
Період постачання до 31.12.2026
Емаль ПФ-116 синя
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Емаль ПФ-116 зелена
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Емаль ПФ-116 біла
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 10 штука
Період постачання до 31.12.2026
Емаль ПФ-116 коричнева
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 10 штука
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету України
Код класифікації видатківКПК-2026:0301020 - Забезпечення діяльності підприємств, установ та організацій Державного управління справами
Сума60 000.00 UAH