-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічне обладнання (стоматологічна установка з кріслом пацієнта та додатковим обладнанням)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-002588-a
Зазначаємо, що країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 12:00)
254 300.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
43
хв
32
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0b55746dd40445fd8f2e436d37ceebe0
Внутрішній номер закупівлі:
30291363
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-002588-a
Замовник:
ХАРКІВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20695033
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, ПРОВУЛОК ІНЖЕНЕРНИЙ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рубля Інна Василівна 380507693003 hvmkc@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
254 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 10:27 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 10:27 - 20.09.2026 12:00
Період оскарження:
04.09.2026 10:27 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴254 300.00 Стоматологічне обладнання (стоматологічна установка з кріслом пацієнта та додатковим обладнанням)