• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стоматологічне обладнання (стоматологічна установка з кріслом пацієнта та додатковим обладнанням)

Оголошено тендер

272 101.00 UAH
Номер: c73be3eb8fc847d8a2ee9e50b35f4e27
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-002304-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ХАРКІВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Замовник: ХАРКІВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 272 101.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стоматологічне обладнання (стоматологічна установка з кріслом пацієнта та додатковим обладнанням)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.09.2026 09:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума272 101.00 UAH