-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові вікна
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-002494-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 12:00)
37 218.92
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
00
год
31
хв
04
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9221b74b6b3b4fde84c54d2627a4ac9e
Внутрішній номер закупівлі:
30291274
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-002494-a
Замовник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Шальнов Юрій Анатолійович 380487019230 yshalnov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
37 218.92 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 10:23 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 10:23 - 20.09.2026 12:00
Період оскарження:
04.09.2026 10:23 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 218.92 Металопластикові вікна