-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна
Оголошено тендер
44 662.70
UAH
Номер:
8709d5ec9e274c0f8a5db22ba136f5ca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-003043-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
44 662.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металопластикові вікна
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 10:15
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється відповідно до п.10 ПКМУ №1178 від 12.10.2022р.
-
Дата публікації:
04.09.2026 10:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума44 662.70 UAH