-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція електромереж з установкою гібридної сонячної електростанції в Дмитрушківському ліцеї Дмитрушківської сільської ради, за адресою: Черкаська область, Уманський район, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська, 15»
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-001966-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:52)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:52)
1 989 134.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
44
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
46f10e47f741462b959670ed97ca40ef
Внутрішній номер закупівлі:
30290762
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-001966-a
Замовник:
ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24352198
-
Адреса:
20332, Україна, Черкаська область, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Ромасевич +380637600606 zakypudsh@meta.ua http://dmschool.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 989 134.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 10:03 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 10:03 - 20.09.2026 09:52
Період оскарження:
04.09.2026 10:03 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 989 134.00 «Реконструкція електромереж з установкою гібридної сонячної електростанції в Дмитрушківському ліцеї Дмитрушківської сільської ради, за адресою: Черкаська область, Уманський район, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська, 15»