-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція електромереж з установкою гібридної сонячної електростанції в Дмитрушківському ліцеї Дмитрушківської сільської ради, за адресою: Черкаська область, Уманський район, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська, 15»
Оголошено тендер
2 386 960.80
UAH
Номер:
0b6e4378758e41f9a53a6b0b466289be
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-002068-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24352198
-
Адреса:
20332, Україна, Черкаська область, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24352198
-
Адреса:
20332, Україна, Черкаська область, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 386 960.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Реконструкція електромереж з установкою гібридної сонячної електростанції в Дмитрушківському ліцеї Дмитрушківської сільської ради, за адресою: Черкаська область, Уманський район, с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська, 15»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
04.09.2026 09:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДмитрушки
Сума2 386 960.80 UAH