-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
ДК 021:2015 — 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму: Комплект пластина шийна переднього доступу з комплектом гвинтів до неї (НК 024:2023 46653 — Пластина для спінального фіксування, що не розсмоктується; 46651 — Спінальний кістковий гвинт, що не розсмоктується, НК 031:2024 – Р09120503)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-001958-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)
187 900.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
51
хв
03
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0e20f10c035c40fc9806d79c82dcd1db
Внутрішній номер закупівлі:
30290751
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-001958-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999106
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Пшінник +380756173897 psinnikgalina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
187 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 10:03 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 10:03 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 10:03 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴187 900.00 ДК 021:2015 — 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму: Комплект пластина шийна переднього доступу з комплектом гвинтів до неї (НК 024:2023 46653 — Пластина для спінального фіксування, що не розсмоктується; 46651 — Спінальний кістковий гвинт, що не розсмоктується, НК 031:2024 – Р09120503)