-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 — 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму: Комплект пластина шийна переднього доступу з комплектом гвинтів до неї (НК 024:2023 46653 — Пластина для спінального фіксування, що не розсмоктується; 46651 — Спінальний кістковий гвинт, що не розсмоктується, НК 031:2024 – Р09120503)
Оголошено тендер
201 053.00
UAH
Номер:
8c76ba9e59b34689b5d9e1efe4937609
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-001587-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999106
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999106
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
201 053.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 — 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму: Комплект пластина шийна переднього доступу з комплектом гвинтів до неї (НК 024:2023 46653 — Пластина для спінального фіксування, що не розсмоктується; 46651 — Спінальний кістковий гвинт, що не розсмоктується, НК 031:2024 – Р09120503)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Дата опублікування:
04.09.2026 09:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума201 053.00 UAH