• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин автомобільний А-95-Євро5-Е10 (в талонах), дизельне паливо ДП-Євро5 (в талонах)

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначено в файлі: "Технічні вимоги"

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 11:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 11:00)

298 300.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
15
год
53
хв
16
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 02d2f4d212f94bb9b35978222dcbcb9f
Внутрішній номер закупівлі: 30290608
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-001820-a   
Замовник: Комунальне Підприємство "Благоустрій Кременчука"
Контактна особа: Дубина Наталія 380674071349 tkbk03351958@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 298 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 09:58 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 09:58 - 20.09.2026 11:00
Період оскарження: 04.09.2026 09:58 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴298 300.00 Бензин автомобільний А-95-Євро5-Е10 (в талонах), дизельне паливо ДП-Євро5 (в талонах)