-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин автомобільний А-95-Євро5-Е10 (в талонах), дизельне паливо ДП-Євро5 (в талонах)
Оголошено тендер
357 960.00
UAH
Номер:
659486113254457eb71ea3054af58270
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-001757-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне Підприємство "Благоустрій Кременчука"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351958
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, Кременчук, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Полковника Гегечкорі будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне Підприємство "Благоустрій Кременчука"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351958
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, Кременчук, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Полковника Гегечкорі будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
357 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин автомобільний А-95-Євро5-Е10 (в талонах), дизельне паливо ДП-Євро5 (в талонах)
Примітки:
зміни до річного плану закупівель
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.09.2026 09:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин автомобільний А-95-Євро5-Е10 (в талонах
Кількість
2000 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Дизельне паливо ДП-Євро5 (в талонах)
Кількість
2000 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описза рахунок бюджетних асигнувань по мірі надходження з місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6000 - Житлово-комунальне господарство
Адміністративно-територіальна класифікаціяКременчук
Сума357 960.00 UAH