-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
капітальний ремонт турбогенератора ТР-10/29/0,8-1,2 (АТ-25-2) (ТВС 30) ст. № 4, згідно коду 45450000-6 (Інші завершальні будівельні роботи) Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-001655-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 11:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 11:00)
16 428 383.23
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
15
год
04
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
fa53cf82e0d84282b8db650b333f6fec
Внутрішній номер закупівлі:
30290445
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-001655-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
00000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ***********
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Трубін Валерій 380971672539 vmtz2@ntec.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
16 428 383.23 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 09:52 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 09:52 - 20.09.2026 11:00
Період оскарження:
04.09.2026 09:52 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 428 383.23 капітальний ремонт турбогенератора ТР-10/29/0,8-1,2 (АТ-25-2) (ТВС 30) ст. № 4