-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
капітальний ремонт турбогенератора ТР-10/29/0,8-1,2 (АТ-25-2) (ТВС 30) ст. № 4, згідно коду 45450000-6 (Інші завершальні будівельні роботи) Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015
Оголошено тендер
19 714 059.88
UAH
Номер:
5a26c29c04554e8a9d0a9849e8d8fa43
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-001713-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
00000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ***********
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
00000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ***********
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
19 714 059.88 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
капітальний ремонт турбогенератора ТР-10/29/0,8-1,2 (АТ-25-2) (ТВС 30) ст. № 4, згідно коду 45450000-6 (Інші завершальні будівельні роботи) Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
04.09.2026 09:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
капітальний ремонт турбогенератора ТР-10/29/0,8-1,2 (АТ-25-2) (ТВС 30) ст. № 4
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума19 714 059.88 UAH