• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

металопластикові двері

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

83 333.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
10
год
08
хв
20
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5afbc5dc4fa344598778c36db08c2f21
Внутрішній номер закупівлі: 30290278
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-001486-a   
Замовник: Комунальне Некомерційне Підприємство "Калинопільська багатопрофільна лікарня" Калинопільської селищної ради
Контактна особа: Ельміра Мінєєва +380681431741 yuristkater@gmail.com https://kater.crl.net.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 83 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 09:46 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 09:46 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 09:46 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴83 333.33 металопластикові двері