• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

металопластикові двері

Оголошено тендер

100 000.00 UAH
Номер: bf5f154cd47c4d42a787ca772dd9fb92
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-001656-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне Некомерційне Підприємство "Калинопільська багатопрофільна лікарня" Калинопільської селищної ради
Замовник: Комунальне Некомерційне Підприємство "Калинопільська багатопрофільна лікарня" Калинопільської селищної ради
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: металопластикові двері
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.09.2026 09:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗвенигородський
Сума100 000.00 UAH