• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Газ скраплений пропан-бутан в талонах

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначено в файлі "Технічні вимоги"

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 11:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 11:00)

109 950.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
00
год
35
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 50b7a76f4727431c9677953ecc07d89c
Внутрішній номер закупівлі: 30289818
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-001017-a   
Замовник: Комунальне Підприємство "Благоустрій Кременчука"
Контактна особа: Дубина Наталія 380674071349 tkbk03351958@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 109 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 09:26 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 09:26 - 20.09.2026 11:00
Період оскарження: 04.09.2026 09:26 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴109 950.00 Газ скраплений пропан-бутан в талонах