• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Газ скраплений пропан-бутан в талонах

Оголошено тендер

131 940.00 UAH
Номер: d0d1240384c648fa957c601c54ba2f3b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-000968-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне Підприємство "Благоустрій Кременчука"
Замовник: Комунальне Підприємство "Благоустрій Кременчука"
Очікувана вартість: 131 940.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газ скраплений пропан-бутан в талонах
Примітки: зміни до річного плану закупівель
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.09.2026 09:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Газ скраплений пропан-бутан в талонах
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 3000 літр
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗа рахунок бюджетних асигнувань по мірі надходження з місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКременчук
Сума131 940.00 UAH