-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Бузок пекінський ‘China Snow’ (Syringa pekinensis); Верба Матсудана (Salix Matsudana); Сакура Роял Бургунди (мультиштамб) (Prunus serrulata Royal Burgundy); Ясен звичайний (Fraxinus excelsior))
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-000803-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 00:00)
170 162.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
10
год
43
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7799dbaa56214517ad2b1c0b417b4e6a
Внутрішній номер закупівлі:
30289595
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-000803-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05479361
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Праведників Світу, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніколюк Олеся Володимирівна 380982745707 nikolukolesa2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 162.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 09:15 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 09:15 - 22.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 09:15 - 19.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 12:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 162.00 03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Бузок пекінський ‘China Snow’ (Syringa pekinensis); Верба Матсудана (Salix Matsudana); Сакура Роял Бургунди (мультиштамб) (Prunus serrulata Royal Burgundy); Ясен звичайний (Fraxinus excelsior))