-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Бузок пекінський ‘China Snow’ (Syringa pekinensis); Верба Матсудана (Salix Matsudana); Сакура Роял Бургунди (мультиштамб) (Prunus serrulata Royal Burgundy); Ясен звичайний (Fraxinus excelsior))
Оголошено тендер
204 194.40
UAH
Номер:
6b01d2b37aaa43f8bc96a7ff6c635a20
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-001047-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05479361
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Праведників Світу, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05479361
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Праведників Світу, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
204 194.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Бузок пекінський ‘China Snow’ (Syringa pekinensis); Верба Матсудана (Salix Matsudana); Сакура Роял Бургунди (мультиштамб) (Prunus serrulata Royal Burgundy); Ясен звичайний (Fraxinus excelsior))
Примітки:
Відповідно до постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022 року
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукція
Дата опублікування:
04.09.2026 09:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бузок пекінський ‘China Snow’ (Syringa pekinensis)
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Верба Матсудана (Salix Matsudana)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Сакура Роял Бургунди (мультиштамб) (Prunus serrulata Royal Burgundy)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Ясен звичайний (Fraxinus excelsior)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінниця
Сума204 194.40 UAH