• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

26Т-780_44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Патрубки ОБТ)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

2 851 750.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
52
хв
16
сек
Гарантія - 85 552.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ca534207f9be437389e11925ec0f9871
Внутрішній номер закупівлі: 30289462
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-000665-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Наталія Гученко +380506381345 nataliia.guchenko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 851 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 09:06 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 09:06 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 09:06 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:06

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 851 750.00 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Патрубки ОБТ)